| Ramo137 a întrebat:

Ca fondator a toata ideea asta si ca sef de echipa, ce pot pune la sfarsit? Realizator? Creator? Regizor?

Chiar am nevoie de un raspuns..Deci, eu sunt fondatoarea unui proiect, mai precis anime dublate. Am pe cineva ce se ocupa cu sunetele si curand am gasit pe cineva care o sa ma ajute sa montez episoadele ( eu am montat 12 ep si mi-a ajuns psihic)

Faza este ca. la sfarsitul clipului nu stiu cum sa scriu sa apara si numele meu.

Va fi asa au dublat: w, x, y, etc. si Montat de - X Sunet Efect - Y.

La mine ca fondator a toata ideea asta si ca sef de echipa, ce pot pune la sfarsit? Realizator? Creator? Regizor? Nu am idee.

Chiar am nevoie de un raspuns,

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Merge Producator, de ce nu? happy

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Daca ideile iti apartin si doar ai fost ajutat/a la dublaj, montaj si sunet, cred ca in cazul tau poti pune "Realizator" sau, ca sa sune mai pompos, "Producator".

| Ramo137 explică (pentru dannyel86):

Eu am avut ideea si am cautat persoane sa ma ajute la dublaj. Dar acum am pe cineva sa monteze si altcineva la sunete. Eu le cer replicile, spun ce trebuie refacut, le spun regulile, ii ajut daca trebuie la dublaj. Eu spun ce trebuie si cum facut. Deci merge Producator?

| dannyel86 a răspuns (pentru Ramo137):

Merge Producator, de ce nu? happy