| marlacu a întrebat:

Calculator din piese de 20 milioane.Sa aiba o placa video si un procesor care sa fie bun pentru jocuri. Primul raspuns calumea ia funda. PS:Site dupa care bagati componentele sa fie numai din Ploiesti EX:Altex,Emag,etc... Calculatorul vreaua sa mai aiba i5, o placa video Ati din ultimile generatisau nVIDIA, 1hdd 1TB....astea ma interesau sa aiba restul gasiti voi. Daca cumva depasiti si nu va ajunge puteti sa il faceti pana la 23 milioane dar asta e suma maxima. Succes sper sa ma fi facut inteles cu cerintele.

6 răspunsuri:
| tpuforyou a răspuns:

Eu iti recomand http://www.cel.ro/......0gb-2gb-l/ poti comanda in siguranta de la ei! bafta!

| marlacu explică (pentru tpuforyou):

Tu te- ai uiat barem la calculator n-are placa video si nici i5 in el. Dami te rog un sistem din piese si o placa video decenta.

| tpuforyou a răspuns (pentru marlacu):

Calculatorul din link>ul de mai sus are proprietati pentu jocurile care vor apare 2 ani de acum incolo! deci nu inteleg de ce vrei neaparat asemenea resurse! PA PA!))

| tpuforyou a răspuns:

Poftim )))!>>http://www.cel.ro/......-4gb-v2-l/ daca vrei neaparat cu i5 poti comanda fara probleme!

| marlacu explică (pentru tpuforyou):

Uite ma un calculator care isi merita bani http://www.emag.ro/......E4YNKBBBM/ ce mai zici, modelul dat mai devreme avea i5 dar navea placa video in el dedicata.

| tpuforyou a răspuns (pentru marlacu):

Da intr-adevar asa este... daca il faci din piese poti pune piesele noi in carcasa veche (numai carcasa costa 250 >300 lei) deci poti economisi ceva bani! ))