| lucu a întrebat:

Cam cat ar costa o pereche de lentile de contact albastre

6 răspunsuri:
| dyddyyyx18 a răspuns:

Depinde de unde le iei. Dar cel mai bine ar fi sa faci intai un consult la un doctor sa iti recomande el niste lentile potrivite pentru tine, si eventual sa te invete sa le folosesti.

| dyddyyyx18 a răspuns:

Si perechea de lentile e in jur de 80 - 150 Ron. Dar cum am zis, cel mai bine ar fi sa intrebi un medic. Succes.winking

| imiplacemov a răspuns:

Unele mai bune pot ajunge si la 5 milioane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au preturi incepand de la 110 lei/cutie(info: http://www.optica-vista.ro/lentile-de-contact/). lentilele de contact pot fi colorate cosmetice sau cu dioptrii, in functie de ce ai nevoie. Insa inainte ar trebui sa mergi la un consult oftalmologic si medicul sa iti recomande un anumit tip de lentila.

| Ali_Andreea_1988 a răspuns:

Cat costa o perche de lentile albastre?