| Aloo123 a întrebat:

As vrea sa imi pun un cercel in ureche unde as putea face asta in Craiova? Cum arata si cat costa un cercel medicinal?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Îți poți face și singur/ă, dar nu e indicat.
Dacă vrei în lob, să știi că e mai puțin dureros, dar totuși, ar fi bine să nu riști.
Dacă mergi la un salon profesionist, îți va face gaura cu ajutorul unui pistol de găuri, iar durerea va fi insesiabilă, întrucât, la scurt timp după ce îți va face gaura, persoana respectivă va aplica o soluție specială pentru a preveni durerea și infectarea.
Prețul variază între 10-30 lei, cu tot cu cercel medicinal.
Ai grijă să nu dormi pe urechea respectivă.
Baftă!

1 răspuns:
| 5a a răspuns:

Costa 20 lei, ti-l face pe loc o sa simti o intepatura si ai sa simti o amorteala atata tot.
Ti-l face pe loc cu un fel de aparat exact cum este aparatul de capsat foile.
Trebuie sa-l porti 2 saptamani pana se vindeca rana iar apoi poti sa-ti schimbi cercelul.
Tin minte ca un vecin si-a pus cercel medicinal cu ajutorul sorei, deci de-l vedeai ce urla si sorsa ii baga acu laughing
Ti-l poti face la magazinul de unde cumperi cercei chiar persoana respectiva ( vanzatorul ) ea/el iti face gaura.