| dedfgv a întrebat:

Cam cat costa un autobronzant de la avon la tarabile alea care se gasesc cam prin tot orasu? adica este pretul din catalogul curent?

1 răspuns:
| Luy a răspuns:

Normal ar fi sa fie pretul din catalog dar poate fetele isi pun si ele un adaos micut.Inainte sa cumperi sa te consulti cu un catalog, pe care sunt sigura ca-l vei gasi pe net.Dar de ce neaparat avon?! Daca te duci de exemplu in Cora gasesti pe putin 5 6 tipuri de la firme diferite.