| basexcu a întrebat:

cam cat costa un taxi din gara de nord pana in cismigiu?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Urca-te intr-un taxi cu tarif 1.39, evita taxiurile chiar la iesirea din gara, acolo se pozitioneaza aia cu 3.5 si o sa platesti triplu o cursa.

Mai in stanga sau in dreapta sunt taxiuri normale o gramada, cu tarif normal.

| goshty a răspuns:

In mod normal nu ar costa mai mult de 15 lei, dar acum depinde, ca foarte multi taximetristi tepuiesc clientii. Discuta cu el mai intai de a te urca in el sau de a-l chema sa te ia.