| anonim_4396 a întrebat:

Cam cate kg se slabesc intr-o luna de inot? [aproximativ]. Bine inteles cu o masa echilibrata si alte alea.

4 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Depinde de organsim. E indicat sa faci si altceva, nu numai inot. De exemplu, si alergari.

| Matt24 a răspuns:

Depinde cat inoti si la ce intervale si de metabolismul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu îți putem spune exact.
Depinde de organismul tău și de ceea ce mănânci.

| enzodemes a răspuns:

Poți slăbi mai mult de 5 kg, dar trebuie să ai grijă de alimentația pe care o ai și contează efortul pe care îl faci, totul depinde doar de tine.