| f3tytsa a întrebat:

Cam cate melodii intra pe un card de memorie de 2 GB`? mC!:X

10 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Depinde de marimea melodiilor.in jur de 500. poate si mai multe. happy

| Pupily92 a răspuns:

Eu pe un card de 512 MB am 93 de melodii.si imi mai incape.imagineaza-ti la 2 GB cat iti intra...

| Anda_5509 a răspuns:

@ puffa :90 mel intra pe un card de 512.

Depinde si de cat de mari sunt mel.Incap pe putin 300.

| ✿puffa✿ a răspuns:

laughingam asa ceva...cam 90 crd. da oricum iti ajung...eu a 89 si crd ca mai intra vreo 5-6, nu stiu

| zzzuperman a răspuns:

Pai eu am un card de 512 Mb + 70 de Mb din tel. si am 143 de melodii...ai ajunge pana aproape de 500 poate chiar si mai mult

| Elenna_4537 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...cam 400-500big grin
deci iti ajung. oricum cate melodii poti sa pui?
te plictisestihee hee
sper ca ti.am fost de foloskiss pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra vreo 50 de melodii fiecare de 5 mega

| hAz2013 a răspuns:

Depinde de cat sunt ele... Mie unu care am foarte multe melodii, mari imi intra vreo 627.

| gabby_8513 a răspuns:

Vro 600 thinking

adica asa am auzit pentru ca am si eu thinking :d