| anonim_4396 a întrebat:

Cam catii bani investitii in haine si cosmetice si incaltaminte si la cat timp?

Răspuns Câştigător
| Merilynne a răspuns:

Pai depinde. La cosmetice nici macar nu dau atentie deoarece nu le consider utile. Incaltamintea o cumpar destul de rar, insa cand iau, cumpar ceva de calitate. Omobsesie de-a mea este insa cumpararea de haine. Nu imi propun sa cheltui suma x de bani, imi iau o suma la mine si din ea imi cumpar tot ce imi place, nu prea uitandu-ma la pret,