| AiDuTzA a întrebat:

Saluutkiss merg in tabara la Sibiu sau Sacele si nu prea stiu ce sa-mi iaustraight face heeeelp(cosmetice, haine, imbracaminte, incaltaminte tooot) >funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Becanee a răspuns:

Ia`ti multee lucruri...Imbracaminte,incaltaminte,cosmetice,...Ia`ti si papuci si adidasi,Ia`ti si haine un pic mai groase dar si haine de varaaa:X, Si costum de baie daca mergeti la piscina, ia`ti si frisca daca vrei sa le faci glume la baieti de ex: le bagi frisca in pantalonilaughing sau (noaptea) te duci in camera la ei si daca are vre`unu mana intinsa ai pui frisca pe mana si il gadili la naslaughing
sunt multe tampenii dastea.Bafta in tabaraa!