| alexiulian15 a întrebat:

Cam de la o vreme ma cam doare in piept dar nu mă in țeapa sau ceva numai ma doare, dar ma doare numai seara, nu beau cola, nu fumez, nu beau alcool de loc i-am spus mamei si ea o zis ca s-ar putea sa fie de la telefon ca si asa stau mult pe telefon.
Imi puteti spune din ce cauza ma doare va rog frumos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"ma c-am doare in piept... i-am spus mamei si ia o zis ca s-ar putea sa fie de la telefon"

crede-o că zice bine. tot d-acolo și se trage și scrisul ăsta dinspre pădure