| Yashashree a întrebat:

Hei TPU, am anumite simptome ciudate si nu inteleg de ce. Ma doare umarul drept mai exact spre spate, cand stau o perioada mai lunga fara sa stau intinsa pe spate, ma doare capul deseori, am avut perioada asta timp de o saptamana greturi in fiecare zi, ma simt foarte obosita, ma doare in stanga sus langa coasta. Tin sa mentionez ca fumez de 4 ani si in anul asta am inceput sa am stari de ameteala, greata dupa ce fumez si consum cola in fiecare zi pentru ca mi-am facut prostul obicei vara trecuta de a bea cola mereu in timp ce fumez. Imi este frica sa ma duc la doctor. Imi puteti spune dupa simptomele mentionate ce as putea avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Cola asta ti-a cam provaocat dependenta ca merge de minune cu tigarea, dar poate ca asa e organismul tau cand nu bei cola sa te odara capul.