| Narfundo a întrebat:

Cand ai ajutat ultima oara o persoana straina?happy In ce mod ai ajutat-o? Credeti ca persoana respectiva avea nevoie de ajutorul vostru?

2 răspunsuri:
| Aliutza a răspuns:

Acum cateva minute, pe TPU, raspunzand la o intrebare. Cred ca persoana respectiva chiar ca avea nevoie de ajutor, problema ei era complicata.

| kissmealiss a răspuns:

Ultima data a fost acum cateva zile si tyn minte ca am ajutat o batrana sa scoata niste bani de la un bancomatca nu stya doamna.eu cred ca orice persoana are nevoie de ajutorul nostru intr-un moment al vietii cand nu mai stiu ce sa faca iar noi at trebuie sa fim buni si sa aratam compasiune fata de respectivele persoane si sa le oferim ajutorul nostru.multa bafta pwpwp