| Solanoo a întrebat:

Cand apare animeu KAICHOU WA MAID sezonu 2 in romana? Funda si vot!

2 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Inca nu a aparut nicaieri Kaichou wa maid-sama sezonul 2. Exista doar un sezon+2 special-uri
Manga continua, si sunt site-uri cu manga care o traduc in romana.Nu cred ca va aparea sez 2, daca va aparea va aparea peste ceva timp.

| KinokoஐKee a răspuns:

Pana cum nu a aparut si suntem deja aproape in 2013. Daca de atat timp nu a aparut nu stiu cate sanse mai sunt.