| blackdragon_7370 a întrebat:

Cand apare in Romania volumul Pasiune de Lauren Kate? Am citit Damnare si Ratacire, primele carti din serie, si imi plac mult asa ca nu pot sa nu ma gandesc la aparitia celei de-a 3-a. Apare curand, in 2011 sau se va intampla ca si la volumul 2 din seria Nemuritorii de Alyson Noel(apropo de aceasta carte, cand apare?)?

2 răspunsuri:
| llliii a răspuns:

A aparut deja... cauta pe litera.ro

| Miha_5117 a răspuns:

Cica am auzit ca Pasiune a aparut deja in iunie.o sa caut dar volumul 2 din seria Nemuritorii nu stiu dar abia o astept.