| mariacris98 a întrebat:

Cate carti are seria "Nemuritorii"- Alyson Noel? Imi puteti spune si care sunt aparute si in Romania? Eu am citit primele doua volune si anume "Evermore" si "Luna Albastra", dar as vrea sa stiu daca mai sunt carti.

Răspuns Câştigător
| TsutsaHippie a răspuns:

Nu au aparut inca.

6 răspunsuri:
| deliaaaaa a răspuns:

Sal maria si eu am citi primele 2 vol din seria nemuritorii de alyson noel a fost o super seria si da mai sunt inca 4 carti pe langa astea care din pacate nu au aparut la noi dar in franta si anglia sunt aparute din 2009 iata cele sase vol din seria nemutitorii:
1 evermore
2 luna albastra
3 taramul umbrelor(shadowland)
4 flacara intunecata(dark flame)
5(night star)
6 vesnic (everlasting)
daca vrei sa afli mai multe intra pe http://www.immortalsseries.com/
este site-ul oficial :-*

| deliaaaaa a răspuns:

In Romania nu sunt decat 2 si din cate am auzit prin 2013 apare si vol 3 taramul umbrelor deci din pacate va mai dura mult pana sa apara toate crying

| Megan97 a răspuns:

Eu am auzit ca volumele 3 si 4 apar anul acesta si la noi. eu momentan citesc volumul 3 in engleza deoarece pe libirs le gasesti pe toate pana la everlasting inclusiv. le gasesti si pe cele din seria riley bloom. abia astept sa apara si la noi desi volumul 3 il am deja o sa l cumpar si in romana atat de muult imi place aceasta serie.

| andreidarius a răspuns:

2 carti sunt doar

| mariacris98 explică (pentru andreidarius):

Aici am gasit 6 volume:
http://myrunaa.wordpress.com/2011/01/02/seria-nemuritorii/
As vrea sa stiu daca sunt aparute si in Romania sau nu.