| JusTPauL a întrebat:

Cand apare sezonul 3 din seriarul Lucifer?

Răspuns Câştigător
| Andreea1095 a răspuns:

Buna.A doua jumatate a sezonului 2 revine pe 16 ianuarie dar inca nu e confirmat si sezonul 3.

| JusTPauL explică (pentru Andreea1095):

Stii cate episoade o sa aiba sezonul 2?

| Andreea1095 a răspuns (pentru JusTPauL):

| JusTPauL explică (pentru Andreea1095):

Ok,mersi.

| Mihai_Giurgiu_1996 a răspuns (pentru Andreea1095):

Pana acum cate episoade sunt data pentru a se viziona din sezonul 2?

17 răspunsuri:
| JusTPauL explică:

Se pare ca 1 mai a fost data corecta :)
Nu zic mai multe, vizionare placuat pentru cei interesati.
http://filmonpro.com/lucifer-sezonul-3-episodul-1/

| ema a răspuns:

Urmatorul episod o sa apara in 1 mai. am auzit 2 variante: ori se prelungeste sezonul 2 la 22 episoade, ori apare direct sezonul 3.

| JusTPauL explică (pentru ema):

Cel mai problabil o sa apara sezonul 3.
Nu cred ca am mai vazut sezoane cu nr diferit de episoade. oricum mai avem de asteptat pana pe 1 mai daca aceasta e data exacta.

| Andrei_Pascariu_1995 a răspuns:

Peste 88 de zile

| calenic a răspuns:

A aparut ieri si a fost anuntat doar cu cateva saptamani mai devreme, tot ce au raspuns ceilalti sunt doar aberatii

| JusTPauL explică (pentru calenic):

Pe 1 mai l-am vazut eu, ce vorbesti

| calenic a răspuns (pentru JusTPauL):

Http://www.clicksud.org/2016/09/lucifer-serial-online.html Ai aici tot serioalul daca te ajuta, cu data aparitiei fiecarui episod.

| Salontanul a răspuns (pentru calenic):

La intrebarea din 21 ianuarie ora 23:05 mi-ai raspuns: "Nu e pentru o tema, nu am de gand sa le scriu undeva. Am nevoie sa stiu pentru la scoala.". Asta este un raspuns aiurea. Ca o scrii sau ca inveti este tot pentru scoala, deci interzis aici. Ca sa-ti dai seama incearca sa intri pe intrebarea ta si ai sa vezi ca nu poti. Admin-ul a considerat ca este pentru scoala (ca sa nu mai scriu tema sa nu te deruteze) ai ti-a sters intrebarea. Daca vei repeta o sa-ti blocheze sau sterge contul.

| Mihai_Giurgiu_1996 a răspuns:

Din sezonul 2 cate episoade sunt aparute pana acum?