| nothingselsematters a întrebat:

Cand apare sezonul 5 din Merlin? Stie cineva? mss

5 răspunsuri:
| AndyLavy a răspuns:

Buna! si eu urmaresc merlin si abia astept sa inceapa. Probabil ca octombrie, cam atunci incep sezoanele noi. nu am gasit nicaieri o data exacta. putem doar sa asteptam. o zi frumoasa!

| nothingselsematters explică (pentru AndyLavy):

Sunt atat de curioasa ce se va intampla in continuare. mi-e dor de certurile dintre arthur si merlinlaughing Ar fi trebuit sa anunte o data aproximativa macar...sad

| AndyLavy a răspuns (pentru nothingselsematters):

Probabil va anunta in toamna. mai urmaresc o serie de seriale si tot la fel, de obicei data exacta apaare atunci cu cateva saptamani inainte de aparitie, k presupun ca nici eu nu stiu exact. or fi luat vacanta laughing

| AndyLavy a răspuns (pentru nothingselsematters):

Nici ei * scuze

| MissVamp a răspuns:

Au anuntat deja, va fi

televizat chiar pe 29 septembrie, abia mai astept