| Foxylicious a întrebat:

Cand ati vazut ultima data un film vechi(romanesc) si care a fost acela?

Răspuns Câştigător
| hd04wbw a răspuns:

Daca iti place istoria urmareste filmul romanesc " Pentru patrie" ( despre razboiul de independenta ), daca vrei comedie urmareste seria B.D.

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.am vazut miss litoral *1990 *
cam acum 2 saptamani...a fost dat de b1tv

| Anduuu a răspuns:

Aseara am vazut ecaterina teodoroiu a fost parca pe protv internationalwinking

| TTdsIulia a răspuns:

Mmm :X pai eu ador filmele vechi dar nu romanesti straight face de exemplu ultimele filme pe care le-am vazut si m-au impresionat foarte tare sunt :
- ghost 1990
-love story 1970
-undeva candva 1880
-pe aripile vantului 1939
-liceeni 1987
-declaratie de dragoste 1985
-A Walk in the Clouds (1995) si mai sunt si altele :X daca iti plac poti sa imi lasi un mesaj si iti mai zic :*

| Ovilacul a răspuns:

Eu m-am uitat ieri la Morometii ca-mi trebuia pentru la bac. happy

| lunarwolf a răspuns:

Liceenii și Morcoveață.
Acum vreo săptămână.

Am văzut și D'ale Carnavalului; piesa după opera lui I.L.Caragiale. happy
Sunt foarte mișto, deși nu mă prea dau în vânt după filmele românești. Ar trebui să le vezi.

Răspuns utilizator avertizat
| NCL a răspuns:

Ion si enigma otiliei laughing. chiar ieribig grin

| claudyu_7346 a răspuns:

Aseara ecaterina teodoroiu si azi baltagul

| ionela_5038 a răspuns:

Liceenii=acum 1 saptamana
, Brigada Diverse" (B.D.).,=16.06.11
Păcală se întoarce,=1.06.11
Păcală=acum 1 zi
B.D. La Munte si La Mare,
BD în acţiune,
Haiducii,=de revelion(2010)
si atat
funda?