| greyhound a întrebat:

Care este cel mai cretin film romanesc pe care l-ati vazut vreodata?

Răspuns Câştigător
| dustru a răspuns:

Tax payer

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ciulinii Bărăganului
Regia: Louis Daquin
Gen film: Dramă
Durată: 106 minute
Premiera in Romania: 1958

| ema1ih a răspuns:

Cu siguranta loverboy e cel mai cretin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loverboy! Prea cretin, prost realizat, neinteresant, de mahala.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Loverboy are un subinteles, ca nu l ai prins tu e alta treaba...

era un film, cu Cabral, ceva cu dragonii nu mai tin minte cum se numeste

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

M-am prins de așa-zisa morală și mă lasă la fel de rece.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Ala cu manelistii aia 2 care canta buzele tale...cel mai prost film!

| pisi03 a răspuns:

Pai eu m-am uitat la ''s-a furat mireasa'' si nu e asa de calumea e mai mult cretin cum ai zis tu... potttti sa te uittttti daca vrei