| AlexSanchez1995 a întrebat:

Cand aveam 13 ani am batut o fata i-am dat 3 pumni in spate si un picior bine si ea mi-a dat dar totusi eu am lovit o fatastraight face iar pe alta am lovito peste mana? dar jur ca nu vreau sa mai lovesc niciodata si nici n-am mai lovt o sa ajung un barbat vioilent care o sa-si bata nevasta?

3 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Nu, stai linistit, daca regreti acest lucru e clar ca esti pe calea cea buna, doar sa ai grija sa nu-ti lasi nervii sa te controleze niciodata.winking

| helenqw3 a răspuns:

Daca inveti sa te controlezi, cu siguranta nu.Eu cred ca orice problema poate fi rezolvata doar daca ai vointa.Asa ca bafta! Si incearca sa nu se mai repete ca este un gest de slabiciune.

| Georgiana29_8838 a răspuns:

Sincer. asta depinde de tine.dar nu cred ca tu daca bati o fata la o varsta de 13 ani ajungi sa iti bati sotia...straight facerolling eyes