| yoyoyoyo_1232 a întrebat:

Cand deschid longju3mt2 mi se incarca patch`ul, bun, dar de ce nu mi se deschide? deci ii dau START dar nu mi se deschide nimic doar case incarca patchu ii dau start si nimic, funda

1 răspuns:
| Frelix a răspuns:

Merge doar cu windows XP2000 sau expres fres delux si cu windows 7 atata daca ai astea inseamna ca nuai destula memorie in cop sau daca ai nu poti deoarece e placa sau gigaramu trebuie sa fie o problema sau cine stie poate are virusi de unde l-ai luat funda?