| Criss123Anne a întrebat:

Cand devii utilizator senior in TPU?

Răspuns Câştigător
| Smerix a răspuns:

Buna Crisssmug
Trebuie sa ai 10 zile de la deschiderea contului si sa ai 100 raspunsuri bune.Deci fi activ, o sa iti schimbe ei statutul de senior. Funda?

2 răspunsuri:
| skirlex a răspuns:

Trebuie sa ai 10 zile de la deschiderea contului, si sa ai 100 de raspunsuri(de calitate)fii activa pe site, apoi adminii, vor avea grija sa iti schimbe statutul din junior in senior.

| Ghost89 a răspuns:

Trebuie sa ai 100 raspunsuri la activ happy in momentul de fata ai doar 16. Bafta! happy