| Saraaaa a întrebat:

Cand e ziua educatorului ssau invatatorului nu stiu sigur cum se numeste da stiu ca nu se face scoala?

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus! De la Ziua educatorului s-a ajuns la o altă invenție, Ziua educației și se serbează pe 5 octombrie, când se organizează o serie de activități educative la care profesorii și elevii sunt îndemnați să participe, dându-li-se liber.
O zi cu zâmber să ai!

1 răspuns:
| 女明DongRi a răspuns:

Nu`i adevatrat.doar daca el e foarte dragut/a si aveti norocul sa va dea cate o bomboana sau sa va mai scurteze programul scolar cu o ora, ca sa se duca acasa si sa petreaca cu familia, in rest nu!
Doar de sarbatorile f mari nu se face scoala.happy
Pacat.