| puffika a întrebat:

Cand eram in clasa a 5 a eram la aliniere la sport cam la mijloc adica nici prea inalta dar nici prea pitica.Si acum intra 8a toate fetele au crescut si eu am cam ajuns ultima la aliniere.Si mie foarte urat asa si nu as fi chiar ultima fiindca o nesuferita fumatoare nu vrea sa recunoasca ca sunt mai inalta si se da mare "Vai.nu mai sunt ultima!" si nu prea vreau sa ii dau aceasta placere dar nu pot sa vorbesc cu profa fiindca colegele mele o sa zica ca sunt o plangacioasa si o paracioasa.

Intrebare
Voi ce ati face ca sa pareti mai inalte? in afara de tocuri
Cum sa scap de ora de sport?

Dau funda

Răspuns Câştigător
| ZiZu_3938 a răspuns:

Salut! N'ai ce face decat sa lipsesti de la ora. Dar isi vor da seama prietenele tale ca nu vrei sa fii fiindca esti ultima si chestii din astea. Ar fi mai bine sa fi acolo unde trebuie.Eu sunt pen'ultima la aliniere si lucrul asta nu prea ma deranjeaza. Incearca sa nu te superi din aceasta cauza! big grin [Elena]

1 răspuns:
| olly13 a răspuns:

Fiecare se dezvolta adica kresc... uni sunt mai inalti alti mai scunzi deci nimeni nu e perfect... o sa vezi ca o s mai cresti nu te-ai oprit din dezvoltarewinking