| Ania_3910 a întrebat:

Cand eram mica imi placeau sandalele acum imi plac tenesi.
Cand eram mica vroiam sa devin printesa acum vreau sa devin avocat.
Cand eram mica imi placea compania parintilor acum a prietenilor.
Cand eram mica visam in continore si acum fac la fel
Ce lucruri sau schimbat si ce nu sau schimbat de cand erati mici?

Răspuns Câştigător
| cristinaserea a răspuns:

Pai camm acelea pe care le'ai zis u si
cand eram mica ma jucam cu papusile acum nu ma mai joc cu ele
cand eram mica ziceam ca nu o sa am prieten si acum sufar dupa el
cand eram mica ziceam ca nu o sa fumez si acum fumez cam mult
cand eram mica ii ascultam pe parinti acum nu ii mai ascult deloc
cand eram mica vorbeam mult cu parintii acum mi-e rusine sa le povestesc depre prietenul meu si dupa cine sufar
cand eram mica vroiam sa ma fac politista acum vreau sa devin profa de religie
cand eram mica laughing nu aveam tupeu sa cer numarul de telefon la un baiat dar acum am laughing
cand eram mica jucam jocuri cu masini pe calculator si acum joc gta si cs laughing