| Idkidk a întrebat:

Vouă ce jucării vă plăceau când eraţi mici?

22 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ma jucam cu soramea faceam mancare din noroi plus multe alte tampenii

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cele de la Kinder happy

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Eu făceam colecţie.

| R0R0 a răspuns:

Papusile.
Faceam ca tine si Florentina :le impleteam.
Si acum pot sa ma impletesc singura in cele mai ciudate moduri posibile laughing)

| Florentina9210 a răspuns:

Masinute: Tin minte ca aveam de politie,, aveam un taxiu galben, ce mai imi placea sa ma joc cu el, ambulante, masini cu telecomanda, suna ciudat ( pentru o fata ) dar de mica mi-au placut masinile. Si aveam si papusi, le spalam. Le impleteam codite. Era frumos. Copilaria de alta data...

| Idkidk explică (pentru Florentina9210):

Şi eu împleteam păpuşi happy

| syd a răspuns:

Machetele de masini. Am avut aproape 100 si cred ca inca mai am colectia undeva prin pod

| DeathOfDreams a răspuns:

În ciuda faptului că-s fată, iubeam mașinuțele, avionale si elicopterele
Și-mi doream atât de mult mașinuțe cu telecomandă și nu am primit decât mai târziu, când am trecut la elicoptere. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru DeathOfDreams):

Iti doreai sa fii baiat, nu? Te simti un baiat '' inchis'' in corp de fata?rolling on the floor)

| DeathOfDreams a răspuns (pentru Drimmero):

Nu, ci pur și simplu' găseam mașinuțele interesante
Și acum le ador, doar că am trecut la cele realelaughing

| Drimmero a răspuns (pentru DeathOfDreams):

Frumos asa, tot noi baietii aveam cele mai interesante lucruri!

| DeathOfDreams a răspuns (pentru Drimmero):

Aveați, bine punctat rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru DeathOfDreams):

Tot baietii reusesc sa scoata ce e mai bun de oriunde!

| MistretulPufos a răspuns:

Lego si figurine de la kinder

| Idkidk explică (pentru MistretulPufos):

Figurine Kinder, tare mult imi placeau.

| Otto2014 a răspuns:

Masinutele,cele care se transformau in robot,dar cel mai mult cele pe telecomanda,inca imi plac,chiar imi iau una,erau preferatele mele,am avut una cu roti mari, si varul meu mai mare i-a rupt capota, si a pus baterii in plus, ce repede fugea masinuta, asa. laughing

| chilledzebra a răspuns:

Masinutele si mingile de fotbal. Am fost un copil implinit! laughing Bine, rare ori imi mai bagam in seama si papusile, dar imediat le vedeai cum zburau calcate sau catapultate de catre o masina care se intrecea pe raliu cu rivala sa. Am avut o copilarie scufundata in viteza! laughing