| Abcfunny a întrebat:

Cand imi gasesc baiatul potrivit in care pot avea incredere? o vecina de-a mea a fost cu un baiat de la 14 ani si acum sau casatori si au 2 copii as vrea si eu asa...sad

Răspuns Câştigător
| danukck a răspuns:

O.prima data trebuie sa ai niste studi.nu stiu o facultate cevabig grin.sau macar un lik.nu stiu asta depiunde de tine si dupa:X.si dupa te mariti iti aranjezi casa. pui totu la punct si dp faci bebelushi.nu stiu asa gandesc eu. eu una nu asi accepta ajutor de la tata sa-mi ia casa. vreau sa stiu ca tot ce o sa fc eu pe lumea asta sunt din bani meibig grin.deci succes.si gandeste`te bine ca m`ai tarziu o sa regreti ca te`ai casatorit m`ia tanara! asta tio spun din experienta verisoarei mele care s`a maritat la varsta de 17 ani. a ramas si insarcinata,,, acum are 21-22 de ani.are o fetita minunata... dar mi-a zis un lucru. miahela imi pare rau k m`am maritat:-

22 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa cunosti o persoana de la 14 ani si sa te casatoresti cu ealaughing
Stai linistita...vei gasi si tu baiatul potrivitwinking big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eee...trebuie sa ai rabdare. Dragostea nu vine cand vrei u.Multe peroane isi doresc cea ce vrei u, insa nu se poate asa la comandawinking
Vei gasi un baiat care sa te iubeasca, dar asta cand vrea Dumnezeu si cand vei fi pregatita big grin
Mai ai destul timp pentru acest pas.Mult succes!kiss

nony
| nony a răspuns:

Aici pe site.sigur gasesti. o duzina de baieti care nu mai vor aventuri si toate prostiile, vor o fata ca tine si multi multi bebei.rolling on the floor

nony
| nony a răspuns:

¨As vrea si eu asa¨.inseamna ca nu esti in cautare? k, dar ce ai vrut sa spui? lumineaza-ma. thinking

nony
| nony a răspuns:

Pot sa citesc de 1000 de ori si nu imi da cu virgula.eu cred ca nici tu nu stii ce ai vrut sa spui. dar in fine, te inteleg. tineretea asta.hee hee

| Psihoyounger a răspuns:

Asa ceva nu se poate planifica. Depinde de destin si de cine iti este destinat.

Bafta!

Psihoyounger

cami
| cami a răspuns:

Mai e timp! ce poti spune despre femeile care au 35-40 ani si nu s-au casatorit nici pana acum? (eu nu vreau sa ajung pana acolo ), si cred ca nici tu.
"Ce-i al tau, al tau ramane ". Asa a fost sa fie, ca vecina sa-si gaseasca "jumatatea" inca de la varsta de 14 ai. Crede-ma nu numai tu esti in situatia asta rolling on the floor.
PS: Si eu.

| Antrax a răspuns:

@nony esti tarelaughinglaughinglaughing

| ing. a răspuns:

O sa gasesti tu un baiat potrivit.happy
E destul timp si pentru asta.
Stii cum se spune. El o sa apara cand te astepti tu mai putin.love struck

| Casiana a răspuns:

Cu siguranta nu toate povestile au final fericit, precum nu toate povestile au final trist...Probabil esti o persoana speciala care isi asteapta jumatatea... O vei gasi!"Fiecare suflet este pentru alt suflet o lume ascunsă"...

| BUBULINA a răspuns:

Da noi de unde sa stim?
crezi ca suntem clarvazatori sa stim?

| fabiola a răspuns:

In dragoste nu se merge dupa sabloane! Iti dau un ex, eu am avut incredere 20 de ani in pers de langa mine si am pierdut-o intr-o zi! Depinde el, depinde de tine, depinde de mediul in care traiti, depinde de soarta!

| sorin a răspuns:

Acum depinde si de destin.Succes.

| Abcfunny explică:

Nony nu am spus ca sunt in cautare? sau nu ai inteles intrebarea?

| Abcfunny explică:

Nony am spus"cand imi gasesc baiatul potrivit..." adica cam pe la ce varsta imi pot da seama...citeste si tu de-o gramada de ori pentru. a intelegewinking

| Abcfunny explică:

Spiritul esti sg tu ca ma mananca sau nu sti la ce ma refeream?

| kayan a răspuns:

Cam in 2 ani, asa... noteaza-ti in calendar.

| spiritul a răspuns:

Si pe tine te mananca tare.

| camy_1834 a răspuns:

Buna! pai draga la ei a fost destinul care i`a adus impreuna.
tu cati ani ai? lasa k o sa-ti gasesti si tuh un prieten.pa-pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te opreste nimeni.incearca.norocul e cu cei curajosi.succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu este sa mai astepti pana cam la 18 ani dar si el sa fie mai mare ca tine si sa-ti dai seama daca este bun pentru tine si ca este educat. Dar trebuie sa petreceti cel putin un an 2 ca sa va cunoasteti si sa va iubiti si sa aveti incredere unul in celalalt. Daca te indragostesti cand esti mai tanara esti mai usor de manipulat de baieti dar daca o faci dupa ce devii matura ar fi extraordinar pentru ca tiai gasi un barbat educat si poate chiar bogat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine nu ar vera un baiat asa, ff...acum sunt cu un baiat mai mare cu 2 ani decat mine ne intelegem foarte bine dar nici parintii nici prietenii nostri nu sunt de acord cu relatia noastra va rog dati-mi un sfat sa raman sau nu cu el.