| FanPoP a întrebat:

Cand incepe next top model sezonu 2 funda!

Răspuns Câştigător
| Bratzz a răspuns:

"Next Top Model by Catalin Botezatu Sezonul2
Din 15 Septembrie doar la Antena1 un nou sezon plin de surprize: un premiu mai mare si mai multe concurente! Premiul este de 70.000 Euro! — with Tourette " :X:X:X love it si eu abia astept sa inceapa.

5 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

In toamna asta dupa ce se termina burlacita si va fi joi seara
funda

| DracusorImpielitat a răspuns:

S-ar putea sa inceapa in urmatoarea joi dupa ce se termna burlacitza, sau dupa 2 saptamani.

| Stefanistaaa a răspuns:

Next Top Model by Catalin Botezatu Sezonul2
16 fete vor pasi pe drumul catre celebritate. Un singur om le va ajuta: Catalin Botezatu deschide portile unei lumi fabuloase si nu se va opri pana cand nu va gasi urmatorul top model al Romaniei.
Nu rata noul sezon al emisiunii Next Top Model by Catalin Botezatu din 15 Septembrie doar la Antena1
Funda? :*

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Incurand.

| Andra1024 a răspuns:

CAND INCEPE SEZONUL 2 NEXT TOP MODEL?
Preselectie pentru concurente care vor participa la sezonul 2 next top model a fost incheiata de mult acum deja cei de la Antena 1 sunt in fierbere pentru a incepe X factor insa datorita faptul ca preselectia a inceput inca din luna Mai lumea cred ca emisiune va incepe imediat dupa ce se termina preselectie Din acest motive consideram ca este important sa ii explicam cum stau lucruri in privinta momentul de incepere a emisiuni De ce Organizatori de la Next top model au decis sa realizeze o astfel de preselectia si sa plece cu caravana in luna Mai si iunie Incepe vacanta stiau ca daca nu faceau aceasta preselectie inainte ca elevi si studenti sa plece in vacanta aveau mult de pierdut deoarece pe timpul veri poate profita de vremea si atmosfera de vara pentru a realiza o serie de filmari interesante atit la mamaia cat si in alte locatie Multe lumea cred ca imediat dupa preselectie va incepe si sezonul 2 ceea ce este putin probabil din mai multe motive pe care le vom prezenta in randuri de mai jos Momente de incepere o emisiune depinde de forte multi factori mai ales de cel comercial Din aceste motive nici macar producatori de next top model nu au certitudine momentul in care va incepe emisiune deoarece se poate intempla sa primesc ordin de sus si sa incepe filmare la Mamaia sau in alte locatie frumoase cu modele ramase in concurs si apoi sa foloseasca astfel de imagine pentru promovare sezonul 2 Next Top Model Daca privim lucruri din punct de vedere publicitare treaba sta destul de clara deoarece un proiect care trebuie sa devina suport pentru a acoate in evidenta anumite produse pe timpul veri nu are voie sa incepe in luna Iulie asa ca din acest motive este exclus ca emisiune sa incepe in perioada respectiva sau in august si ca este multe mai probabil ca zezonul 2 Next Top Model sa incepe in Octobrie cand se intorc studenti din vacanta. sper ca te-am lamurit.