| ArexuDeea a întrebat:

Cand incepe State si Flacara vacanta la Nisa?

Răspuns Câştigător
| Marynna a răspuns:

State si Flacara vacanta la Nisa este de fapt un film, nu serial, si a fost acum vreo 2 saptamani pe pro tv.Serialul ce urmeaza, Mostenirea, care este continuarea mega succesului Regina incepe pe 4 octombrie, de la ora 22:15 pe Pro Tv

2 răspunsuri:
| Marynna a răspuns:

State si Flacara vacanta la Nisa este de fapt un film, nu serial, si a fost acum vreo 2 saptamani pe pro tv.Serialul ce urmeaza, Mostenirea, care este continuarea mega succesului Regina incepe pe 4 octombrie, de la ora 22:15 pe Pro Tvhappy

fundA?smugsmug

| Marynna a răspuns:

State si Flacara vacanta la Nisa este de fapt un film, nu serial, si a fost acum vreo 2 saptamani pe pro tv.Serialul ce urmeaza, Mostenirea, care este continuarea mega succesului Regina incepe pe 4 octombrie, de la ora 22:15 pe Pro Tv funda?smug