| Lyndsey a întrebat:

Cand intru pe mess mereu cineva ma intreaba:"buna. ce faci?",iar eu raspund:" buna, bine.tu?".M-am plictisit de raspuns cu "bine" sau"ascult muzica" sau"vorbesc cu un/o prieten/prietena". ce altceva as putea zice? orice. dar sa nu fie vulgar.multumesc.funda pentru cel mai interesant si frumos raspuns happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

POi ce iti vine tie prin minte chiar asa sa nu iti vina prin minte nimic >?
Poti sa ii pui multe intrebari de exemplu :
Sall cf? auzi vrei sa ne jucam uite aici un site : www.conquiztador.com e super tare si putem vorbi si acolo
sau care e animalul tau preferat mie imi place leul si de acolo o sa vezi ca nu o sa te mai plictisesti! Funda!

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

1. Că ești plictisită de căldură...
2. Că citești reviste online
3. Că citești un site de bârfe ( http://www.rimel.ro/ )

suntserios
| suntserios a răspuns:

Zile ca jumulesti o gaina ca te ai apucat de vodoo