| Anonim2796 a întrebat:

Cand intru pe profilul meu pe Facebook, eu pot vedea cati urmaritori am. Dar daca intra un prieten pe profilul meu, nu ii arata. De ce? Ce trebuie sa fac ca celelalte persoane care imi viziteaza profilul sa vada cati urmaritori am?

2 răspunsuri:
| Ralukafay a răspuns:

Tu iti poti vedea urmaritorii? Daca tu ai urmaritori si ti-i poti vedea, sigur pot si ei.Dar daca tu nu ai urmaritori, ei nu au ce vedea.

| Anonim2796 explică (pentru Ralukafay):

Am vreo 1000 de urmaritori dar cand intru de pe contul unui prieten nu ii arata.