| MrBa90 a întrebat:

Cand luam vacanta de vara?
Pe ce data mai exact? Unii zic ca pe 10, altii pe 17. thinking

Răspuns Câştigător
| PetronelaBurlacu a răspuns:

Daca esti in clasa a 8 a da termini pe 10 daca nu pe 17... sper ca team lamurinnt si sa iti zic si dc clasele a 8 a trebuie sa se perg pentru examene

5 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Buna.
Vacanta de vara o luam pe 15 pentru. ca pica miercuri si at. se face si acea ceremonie de premiere.
Acum depine de la scoala la scoala si de la diriginti la dirigintibatting eyelashes.
Paa:*

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Esti clasa a 8 iei pe 10 iunie
dar daca esti a 5, sau a6, sau a7, iei pe 17 iunie

| iJustWannaDance a răspuns:

Cls a 8a ia vacanta pe 10(cu o saptamana mai devreme pentru a invata pentru examen rolling on the floor ) iar restul iau p 17

| MeGustaaa a răspuns:

Pe 10 am auzit la stiri

| Robert_2986 a răspuns:

Cei din clasa a 8-a pe 10 iar ceilalti din cate stiu pe 17