| AndreeaRAB12 a întrebat:

Cand prietenul tau se poarta mai rece cu tine. dar totusi iti spune ca totul e ok. cum sa -l faci sa fie ca inainte? sa fiu mai indiferenta?

1 răspuns:
| ineedyoudear a răspuns:

Am trecut prin asta. Doar că era invers laughing eu una atuni nu mai simțeam nimic pentru el, și voiam să mă despart de el, doar că nu știam cum să îi spun asta. și îi ziceam că totul e ok doar ca el să nu se supere și să-l fac să creadă că așa este, când de fapt nu era, mi se luase de el. Mă rog, eu acum ți-am spus cum mă comportam eu, dar sunt sigură că ori e cum ți-am zis eu, ori dacă nu, ai putea să-l întrebi dacă ceva sa întâmplat... s-a schimbat, înțelegi happy