| Anutzabhaaa a întrebat:

Cand pun si eu o intrebare legat de teme...incep sa zica nu avem voie sa ne facem temele pe TPU...Frt TPU inseamna toti pentru unu.Acest site s-a inventat sa ne ajutam. fundita! Cine este de parere ca sa putem sa ne facem si temele pe TPU adica temele care nu le stim nu alea care ne este lene sa le facem.Ar trebui sa se faca o categorie cu teme.Multumesc pentru timpul acordat!

Răspuns Câştigător
| alexutza1183 a răspuns:

Imi pare rau dar nu sunt de acord cu ine, raspunsurile intrebarilor legate de teme se pot afla foarte usor daca esti atenta la ore sau cauti in carte/caiet...nu trebuie un site care sa le rezolve, fiecare poate gandi pentru el fara ajutor
Succes!

3 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

De ce exista proferi si parinti? Sa intrebi si sa fii ajutat.Asa ca, hai, gura mica si treci la teme.

| d1onn5o a răspuns:

Pentru TEME trebuie sa te gandesti singura, indiferent ca ti-e lene, asa cum altii si-au facut temele fara sa intrebe pe TPU, asa poti si tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă cineva îţi dă tema de-a gata nu înseamnă că te ajută. Doar te bagă şi mai mult la fund.Trebuie să înveţi să gândeşti,să te descurci singură. Dacă nu înţelegi ceva din tema ta şi nu ştii să o faci,ar trebui să rogi profesorul să te ajute sau părintele.O dată ce vei înţelege, o să ştii şi să le rezolvi singură. Este adevărat, site-ul acesta este unul în care să ne ajutăm. Doar că ai înţeles diferit termenul. Dacă îţi fac tema nu înseamnă că te ajut.