| Alexxe a întrebat:

Cand se afiseaza, pe internet, rezultatele admiterii computerizate la liceu?
Dar in unitatile scolare de provenienta?

Răspuns Câştigător
| Moni. a răspuns:

Eu stiu ca Duminica se afiseaza.Acum vedem...sunt asa nerabdatoare:X
Bafta, si sa intrii unde vrei tu:X

6 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Pe net pe 2 iulie...la scoli depinde adica unele tot pe 2.si unele luni pe 5.

| IepurashRocker a răspuns:

2 sau 3 iulie, se afiseazã mai întâi pe net, apoi în unitãtile scolare de provenientã.

| claude a răspuns:

Se afiseaza mai intai la scoala de proveienta.si dupa aceea pe internet.deci pe 3 se afiseaza

| Iva a răspuns:

Au anuntat ca se afiseaza cu o zi mai devreme, adica maine. Le vei gasi pe site-ul ministerului si pe www.admitereliceu.ro (unde cei admisi vor fi grupati si pe specializari, ca sa-ti poti descoperi viitorii colegi).

| sweet_3921 a răspuns:

Din cate stiu cam dupa 2-3 iulie.

| sweet_3921 a răspuns:

Din cate stiu pe 2 sau 3 iulie.