| IntrebariFuckingCiudate a întrebat:

Cand se afiseaza rezultatele la olimpiada la istorie, faza judeteana, daca olimpiada a fost azi, 3 martie 2012?

Răspuns Câştigător
| cornelia_2247 a răspuns:

Lucrarile se corecteza,, tot astazi...rezultatele vor aparea in cel mai scurt timp...anul trecut,, am aflat nota chiar duminica,, dar acum depinde si de scoala

6 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Mai pe seara la scoala/liceul la care a fost sustinut examenul.Pe site va aparea mult mai tarziu.

| Hera_Andreea_1997 a răspuns (pentru Anca95):

Pe ce site se pun rezultatele?

| didi12 a răspuns:

Eu zic ca cel tarziu pana maine seara.Dar daca a ramas profesorul tau la corectat poti afla raspunsul de la el mult mai devreme.Ce clasa esti? Si te referi la etapa judeteana in HD?