| MihaiFCB a întrebat:

Cand se completeaza fisele de inscriere la liceu

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

29 iunie – 5 iulie 2011 = Completarea optiunilor în fisele de înscriere de catre absolventii clasei a VIII-a si de catre parintii acestora, asistati de dirigintii claselor a VIII-a.
30 iunie - 6 iulie 2011 = Introducerea în baza de date computerizata a datelor din fisele de înscriere
13 iulie 2011 - Afisarea în unitatile de învatamânt gimnazial a listelor cu absolventii repartizati proveniti din scolile respective si a listei cu locurile neocupate în unitatile de învatamântul liceal de stat.
15 iulie 2011 - Afisarea de catre fiecare unitate de învatamântul liceal a listei candidatilor repartizati în acea unitate
15 iulie -25 iulie 2011 = Depunerea dosarelor de înscriere la scolile la care candidatii au fost repartizati
Mai multe detalii aici:
http://www.ismb2.ro/index.php?pg=admitere.php

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Din cate am inteles, joi big grin.

| MâţaD a răspuns:

29 iunie-5 iuliebig grin

| Pau a răspuns:

Heey`!
Nu stiu de unde esti tu dar aici la mine, la Cluj se completeaza astazi la scoala, la ora 5 (17:00),impreuna cu toti parintii si cu diriginta big grin
Poate asa e si la tine...

| Claudiw a răspuns:

De azi pana vineri.

| euAnk a răspuns:

Stiam ca pe 30 adica peste 2 zilewinking