| Opris_Raluca_1991 a întrebat:

Cand se termina inima de tigan, si se prelungeste iti ordon sa ma iubesti? funda1

Răspuns Câştigător
| Madaliinaaa a răspuns:

Hristos a înviat! Nu ştiu sigur când se termină Inimă de ţigan, dar cred că Îţi ordon să mă iubeşti nu se va prelungi, chiar dacă se termină Inimă de ţigan. Cred că e genul acela de film care se difuzează numai în weekend, pentru că în timpul săptămânii baga altele mai interesante, nu că Îţi ordon să mă iubeşti nu ar fi. E genul de film ca şi Cachito del cielo, doar în weekend.