| DavidutzAgache694 a întrebat:

Când sunt cu grupul meu de băieți la școala îmi vine dintr o data când trebuie sa răspund la ceva sa copi pe cineva din grup(ma refer la cum spun cuvintele și uneori rad ca ceilalți ).Se întâmplă asta pentru ca am stat prea mult cu ei și am început sa fac lucruri ca ei sau de ce? Nu ma pot opri din copia lucruri

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Problema e ca nu stii sa spui ceva original de-al tău.
Fără a te jigni, nu prea te duce capul.

| sierra1 a răspuns:

" îmi vine dintr o data când trebuie sa răspund la ceva sa copi pe cineva... am început sa fac lucruri ca ei sau de ce? Nu ma pot opri din copia lucruri"

fitu in suti nuco pia alti. E clar, da?

| DavidutzAgache694 explică (pentru sierra1):

Pai îmi vine din instinct sa zic ce a ca ei sau sa fac ceva

| suntdoarunom10 a răspuns:

BUNĂ!
Nu ești singurul care copiază după ceilalți pentru că și eu am fost la fel ca tine,reține, am fost ca tine,să știi că e din cauza că stai prea mult cu ei, dar cel mai important e să fii tu însuți, fii tu original, ar fi ciudat și rău să fim ca toți ceilalți. dar dacă crezi că nu crezi probleme nimănui și nici ție poți fi cum vrei și te face să te simți bine, dacă consideri că faci rău altuia retrage-te și te poți duce intr-o gașcă mai educată și la care ai ce să înveți ceva bun! NUMAI BINE ȘI AI GRIJĂ DE TINE!