| blackkrose a întrebat:

Cand te simti singur/a ce faci?

Răspuns Câştigător
| want2bMajestic a răspuns:

Citesc ceva interesant sau eventual vb la tel cu iubita mea

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cand ma simt singur, ma duc si alerg, sar coarda si alte activitati de genul happy timpul trece foarte repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a face in asa fel incat sa nu mai fi plictisit uite niste moduri:
-te uiti la TV
-desenezi
-stai in pat(dormi)
-iesi prin parc

-chem pe cineva alaturat
-asculti muzica
-daca ai instrumente muzicale canta la ele orce inventeaza un cantec
-inveti pentru scoala intoadeauna e bine
daca nu merge nimic va recomand un doctor
mult noroc!:dhappy

| Valentin445 a răspuns:

Iesi afara si te plimbi happy

| unpunkist a răspuns:

Imi pun o intrebare si imi dau singur trei raspunsuri din care aleg doua.

| maria22 a răspuns:

Pai...eu ascult muzica, ma descarc ascultand muzica si totodata ma regasesc in ea dar uneori vorbesc cu cei din jurul meu si daca ma inteleg incearca sa ma sustina si apoi imi trece starea de singuratate cand stiu ca cei dragi mie imi sunt alaturi.