| BluEye a întrebat:

Ce faci cand ajungi sa te simti singur...in doi.

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te desparti...

| Amelya02 a răspuns:

Te refugiezi în altă parte.

| Vix999 a răspuns:

Prefer singuratatea cand pot sa dorm eu pe oricare din cele doua parti ale patului happy Nu vreau sa ma simt singura cu cineva in pat langa mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renunti la relatie si nu iti mai pierzi timpul.

| pisicutzamik a răspuns:

Rupi acea relatie.nu se merita sa tragi de relatia asta daca nu merge.treci la pasul urmator gasesti pe cineva care vrea sa fii langa el, sa stii ca cel cu care esti poate s-a plictisit de tine de te simti singura, iar altul draga mea, abia asteapta sa fii singura sa-ti faca curte! lasa relatia asta pe care o ai si gaseste-ti fericirea ca nu ai 2 vieti! te kiss si ai grija de tinekiss

Răspuns utilizator avertizat
| caterinasmile a răspuns:

Atunci cand intervine monotonia, cand nu imi exista intelegere si sunt certuri, cand va departati cu adevarat

| caterinasmile a răspuns (pentru caterinasmile):

Nu ramane decat sa tii capul sus si sa treci peste ori sa discuti cu partenerul sespre asta si sa ajungeti la o concluzie comuna

| moartetiganilor a răspuns:

Sex!

Răspuns utilizator avertizat
| IryLoveShadow a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar si prietenul meu e asa. petrece mult timp cu varul lui dupa ce iasa de la munca. nu zic sa nu mearge dar imi promite ca dupa ce iasa de la lucru vine la mine si sta cat vreau eoo. dupa o ora ce a stat la mine, se uita doar la cei place lui fotbal laughing) cel mai tampit jocpe care il urasc. dupa inca o jumatate de ora se plictiseste si zice ca pleaca acasa. l-am intrebat daca merge singur sigur acasa si a spus ca da. dupa ce a plecat, m-a sunat si mi-a zis ca merge la varul lui. mult prea mult timp cu varul lui. mi-e frica sa nu ma insele, dsi a facut-o de 2 ori deja sad mi-e frica sa no mai faca din nou saddar sanse multe nu mai sunt si imi pare rau daca voi pierde 2 ani de zile sad adevarul e ca e si diferenta de varsta intre noi. 9 ani happy dar nu se observa :p nu stiu ce sa zic, daca ggasesti uh ceva solutie spune-mi si mie ce sa fac. :*

| kajaku94 a răspuns:

Poti suna pe cineva ca sa vina la tine!

| BluEye explică:

Sunt intr o relatie cu el de 3 ani......de curand ne am mutat impreuna...cand e langa mine e un skump care ma face sa ma simt cea mai norocoasa femeie din lume, in schimb, e plecat mai tot timpul de acasa..petrece foarte mult timp cu alti prieteni sau cu fratele sau geaman.mult prea mult.