Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Ce faci cand te simti singur?

22 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Dau maxim la muzicalaughing

| Woodenpints91 a răspuns:

Mă bucur de singurătate.

| Mădă0611 a răspuns:

Ascult muzica, aleg ceva care imi aduce persoana/e draga/i aproape, sau ma apuc sa citesc ceva care cere multa atentie si uit ca ma simteam singura. happy

| rutanklan a răspuns (pentru Mădă0611):

La o singura casca, nu?

| Mădă0611 a răspuns (pentru rutanklan):

Nu, de obicei ascult la casti cand sunt nervoasa devil, in rest, cand imi amintesc de ele. De ce intrebi?

| rutanklan a răspuns (pentru Mădă0611):

Ca sa fie laitmotivul singur atins si aici.

| Mădă0611 a răspuns (pentru rutanklan):

Da' tu asculti la o singura casca? laughing

| rutanklan a răspuns (pentru Mădă0611):

Cateodata merge mono mufa

| Dariusuu a răspuns:

Ascult muzica.

Imi da o stare a naibii de buna.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Important in viata unui om este si acea latura spirituala, care se poate dezvolta fara investitii prea mari. Spre aceasta latura se canalizeaza cele mai importante date pe care le acumulam in,, buzunarasul,, de cultura generala.Muzica(buna),poezia,lectura-intra in aceasta latura spirituala, iar atunci cand invatam sa convietuim cu ele, nu mai suntem singuri niciodata.

| Xtadelo a răspuns:

Doar atat?

| rutanklan a răspuns (pentru Xtadelo):

Pai, in repetate randuri.

| Vans a răspuns:

Îmi înfig căştile în urechi şi mă bucur de moment.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În general te sinucizi. Vezi dacă la tine rezolvă problema şi după aia spune-ne şi nouă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ascult muzica.

| AndyLavy a răspuns:

Pai sun pe cineva care sa ma asculte si cu care sa pot vbi pentru a nu ma mai simti singura, ies la o plimbare singura sau in compania cuiva ( daca am cu cine ). imi amintesc de momentele fericite pentru a ma simti mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| slowswag a răspuns:

Ascult muzica

| Chio9 a răspuns:

Stau incruntat si nervos.

Deci cand ma simt simgur nu ma mai simt asa ci ma simt incruntat si nervos.

Si starea asta de nervozitate mie-mi place.

Deci cand ma simt singur, intr-un fel ma simt bine.

Pai ce as face.
As merge la pariuri.
As merge intr-un magazin mai mare si as cumpara ce as vrea.
As merge cu un prieten in oras.
As juca poker pe net.

Cam atat. Ca altcela in zilele noastre n-ai ce face.

Dar faza-i ca n-am bani si de aceea ma enervez si ma incrunt.

Si stau asa pana fac rost de bani, apoi fac ce ti-am zis.

Si cand o sa am suficienti bani no sa ma mai simt singur chiar daca-s fi.

Cand ai bani nu esti singur!

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Ma gandesc la momentele in care is stresata de oameni si imi trece instant, apoi fac ceva creativ care sa solicite o dezbatere serioasa intre mine si mine.

| MTL a răspuns:

Ma joc pe calculator la jocurile mele metin2 si counter-strike sau daca ma plictisesc dau drumu la muzica si incep sa ma joc cu mingea prin casa laughing

| gabry06 a răspuns:

Cand te simti singur ..asculti muzica. sau incepi sa desenezi.e un lucru pentru a trece mai repede timpulhappy