| UPSsss a întrebat:

Ce faci cand te simti singur/a?

Răspuns Câştigător
| ostea a răspuns:

Meditez, ies pe afară la cățelușa mea, merg la mătușs mea, vara-mea...dar uneori mă simt singură chiar și cu persoanele apropiate...langa mine.

Trag o privire interioară, spre ceea ce sunt și parcă nu mai mă simt chiar așa, parcă este mult mai bine.
Totul pleaca din interiorul nostru si tot acolo trebuie să ne re-întoarcem pentru a vedea ce se petrece.

Îmbrațisări,
Numai bine.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi traiesc viata ca o persoana obisnuita indiferent de starea pe care o am.

| BRG a răspuns:

Te sun pe tine vrei?

| UPSsss explică (pentru BRG):

Esti foarte dragut dar nu stiu daca merita sa cheltui foarte multi bani pe tel pentru a vb cu mine...

| BRG a răspuns:

De ce, nu esti in țară?

| UPSsss explică (pentru BRG):

Nu,dar cred ca pe criza asta trebuie sa fi mai atent cu bani...laughing

| BRG a răspuns:

Tu esti o dulce

| UPSsss explică (pentru BRG):

Ms...dar fi atent ca nu sti ce se ascunde in spatele ambalajului...laughing

| BRG a răspuns:

Asta așa este, tu esti in poză?

| UPSsss explică (pentru BRG):

Normal dc sa ma ascund dupa o imagine care sa nu ma reprezinte?

| a1doru a răspuns:

Ma duc la carciuma ca acolo e plin de zurbagii care au gasit acelasi pretext pentru a venirolling on the floor

| Castorul a răspuns:

Pai daca nu e nemeni apt pentru o ieseala, sau nu tine vremea cu mine, caut sa vorbesc cu cineva pe mess.
Daca nici asta nu tine, atunci intru aici si mai citesc intrebari, mai raspund etc :D
Iar daca nici aici nu gasesc nimic, intru pe www.9gag.com sau pe www.fmylife.ro si acolo sigur gasesc chestii amuzante care sa imi ia gandul de la singuratate :D
Aaa, si neaparat dau drumul la muzica :)
Bafta!;) :)

| AlinaaAli a răspuns:

Iei pe rand toata agenda si iti suni toti prietenii si vezi care e disponibil sa iasa afaratongue
sau iti suni colegi, prieteni pe care nu i-ai vazut de mult timp si va mai impartasiti experientelewinking