| ღAnonimღ a întrebat:

Când totul este aproape perfect, se întâmplă ceva rău. Sunteţi de acord cu mine?
Justificaţi.

Răspuns Câştigător
| CrazyTeenager a răspuns:

Pentru a ne reaminti ca nimic nu este perfect.

8 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Da

| Deniisze a răspuns:

De ce? Pentru ca atunci cand totul ti se pare 'roz' si frumos trebuie sa fie ceva care sa iti faca ceva, sa te supere, sa te certi, orice. Ceva ce iti strica ziua total.

| BetterThanDrugs a răspuns:

Da este cu totul adevaratwinking
Nu stiu de ce...sau.pur si simplu nu gasesc un raspuns logichappy
Fie ca e vorba de ceva pe plan sentimental sau profesional.mereu se intampla ceva rau cand totul este ap. perfecthappy
Ce sa zic.ironia sortii.laughing

| ღAnonimღ explică:

De ce?
Justificaţi.

| ღAnonimღ explică:

Întradevăr nimic nu este perfect, dar totuşi, viaţa nu poate rămâne "aproape perfectă"?

| candygirl a răspuns:

E foarte adevarat. mi s-a intamplat de atatea ori incat nici nu stiu ce exemplu sa dau laughing.

| Allxy a răspuns:

Buna! probabil il suparam pe Dumnezeu fara sa vrem si atunci el ne ia din binele acela si coboram cu picioarele pe pamant, cand ai de toate, esti fericit si uiti de unde ai plecat, e opinia mea