| anonim_4396 a întrebat:

Cand vine miley cyrus in romania si unde?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In bucuresti a venit:happy

69 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine ma? America nici nu stie ca exista RomanialaughinglaughingVezi sa nu vina ea la noi si daca vine m-as miralaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot cu hannah montana aveti da lasati-ma domne o data cu ia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as vrea sa vina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley cyrus vine in toamna pe 30 august 2011 la Bucuresti.cu drag mitrasca antonia!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da o sa vina pe la inceputul lui august in bucuresti impreuna cu selena cu demi cu multe vedete etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

My name is miley yes i go in bucuresti

| liviu_9056 a răspuns:

Mah daca e la o treaba vb vere cu ea id ei este. miley4u_ destiny_1992

| 123yo456tu789noi a răspuns:

Cred ca vine joia viitoare... din cate am auzit eu...happy

| 123yo456tu789noi a răspuns:

Nu stiu cand vine.sau mai bine spus daca vine.eu cred ca nici nu a auzit de Romania. dar nu conteaza eu am vazut-o in Concert in Londra.happy

| salamandra a răspuns:

La bucuresti