| aaaa12345 a întrebat:

Cand vine Miley Cyrus in romania?

Răspuns Câştigător
| Love ™ a răspuns:

happy. o sa vină, stai linştită

9 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu cred ca va veni!

| pwp a răspuns:

Nu vine!
de ce?
pentru ca nu se gaseste salvie rolling on the floor)

| Dragosgan a răspuns:

Ce animal e asta?

| FanMJJ a răspuns:

Cand o sa se termine tanar si nelinistit winking

| ElectricChapel a răspuns:

Cred ca in momentul in care va fi ianugurat stadionul National

| Impossibl3 a răspuns:

Miley nu va veni prea curand se zvoneste ca va veni prin 2012. dar e doar un zvon funda:X?

| butterflyeffect0000 a răspuns:

De fapt Miley o sa vina in iunie 2011. Sorin Oorescu ar fi vrut pe Lady gaga care cere 300. 000euro, iar Miley 250. 000euro. U2 cere 1, 5 milioane de euro asa ca negociaza cu Miley Cyrus. Mai multe detalii pe bestmusic.ro. Pa pa!

| SweetySandra135 a răspuns:

Va veni in iulie 2011 la inagurarea stadionului Lia Manoliu si se crede ca va veni si lady gaga.

| saynotoemo99 a răspuns:

Num spune iti pl proasta aia care si-o trage prin cluburi