| anonim_4396 a întrebat:

Vine miley cyrus in romania?

21 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Am citit pe un forum ca va veni in 2012, dar daca esti fana iti dau un link(l-am gasit pe net) unde sa semnezi o petitie ca vrei sa vina in Romania http://www.petitieonline.ro/......1-pg3.html

| costyn162 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa vina pentru ca are foarte multi fani in Romania si ar castiga destul de mult venind sa concerteze aici. Problema mai mare este daca sunt dispusi romanii sa o aduca pe Miley Cyrus pentru ca nu se stie daca isi permit...

| KiduuPink a răspuns:

Nu cred. Ea sta in America cum crezi ca are o Vedeta rabdare sa vina la noi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vorbit cu miely si m-i-a spus ca concertul din romania s-a anulat.
Imi pare rau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper din tot sufletul dar dupa cum stim in romania daca vine vreun actor nu ajumge in localitatile unde stam binenteles in marile cazuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca nu o sa vina pentru ca a zis ca uraste romania, dar o sa semnez petitia aia
! love you miley

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inca nu stiu, dar daca aflu o sa va spun. Din cate stiu nu o sa vina. Este foarte rau daca nu ar veni. Poate va veni in 2011 sau 2012.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da! In toamna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt o fana a lui Miley Cyrus si eu mi-as dori sa vina in romania dar sansele ca ea sa ajunga in tara noastra sunt mici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley cyrus sa facut atat de fitoasa incat nici nu imi mai pasa va spun eu ca o sasi distruga cariera daca mai afiseaza imaginea asta de faata rea si sexy sa stiti ca am scris acest mesaj pe data de 9 iulie 2010 va multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred si sper

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu... dar poate peste cativa ani...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper asta foarte mult! nu conteaza unde sau cum as da 999999 milioane doar ca s-o vad din primul rand

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce mi-as dori sa vina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, vine normal daca ma cunoaste pe mine pana si eu o cunosc. Daaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar fi foarte super daca ar veni in Romania

| ClumsyGirl a răspuns:

NU!

Sa nu vina!
Ce sa caute figuranta aia aici?!
Sa stea acolo la ea in America...
Bot de cal ce e!

| ilinca_4925 a răspuns:

Da in toamna anului 2010