| diddy_2463 a întrebat:

Cand vreau sa raspund unei intrebari, dau click "RASPUNDE", si imi zice "ITI MULTUMIM PENTRU RASPUNSUL TAU.DEOCAMDATA ACESTA ESTE IN ASTEPTARE SI VA FI APROBAT DE ADMINISTRATORUL TPU.ro."Am raspuns mai multor intrebari ieri si scrie si azi "IN ASTEPTARE". Ce pot face? Thanks

13 răspunsuri:
| yuli10 a răspuns:

Ai cont nou probabil, si se stabileste daca dai raspunsuri folositoare sau ai intrat doar ca sa razi pe seama altora happy
dupa cateva raspunsuri cu aprobare o sa poti da raspunsuri care se vor afisa imediat.

| manvswild22 a răspuns:

Si eu sunt nou dar am aflat de la cineva de pe site ca abia dupa 20-30 raspunsuri se vor aproba imediat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
esti noua.
Raspunsurile trebuie sa fie aprobate happy nu-ti fa griji, o sa apara ele. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sta ca eu sunt foarte bucuroasa ca vb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am un raspuns pentru Diddy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna poate tu ai un cont nou, iar ei stabilesc daca dai raspunsuri folositoare sau cum a zis si iuli10 razi pe seama celorlalti.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta or cine ai fi? nu-mi pasa ha-ha-ha-ha-ha.ratato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nimic despre asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai incerca e nasol sa astepti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fel de fire sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa numai dai klick.
Tu ce ai face daca cineva te minte si nu iti spune adevarul?

| Alenoi a răspuns:

Diddi asteapta si vei vedea ca vor apareastar

| Alenoi a răspuns:

Asteapta