| ionelamarianasiatat a întrebat:

Hey buna TPU am si o rugamintehee hee
Am nevoie de niste provocari super amuzante si pentru fete si pentru baieti dar sa fie amuzante nu uitati...
Astept raspunsurile voastre...
Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| George3XalfaT a răspuns:

Pai era ceva clasic... iei o carte de joc si o pui pe un dulap, trebuie sa-l pui pe el/ea saprinda cartea cu capul fara maini si trebuie sa incerce pana reuseste sau iei o carte de joc si o pui pe jos si pui persoana provocata sa sufle carte dintr-un punc pana in altul ales de tine intr-un final va reusi dar se va alege cu ameteala